Caktoni kontroll

Schedule a review

Почитувани,

Користејќи ги дигиталните информациски и комуникациски технологии, Zan Mitrev Clinic обезбеди електронски пристап до здравствените услуги кога не е потребна или можна Ваша лична посета.

Воведуваме online консултација, советување со лекар специјалист од одредена област во траење од 10 минути која е овозможена преку видео комуникација.

За време на видео разговорот, лекарот може да ве советува за терапијата, да предлага стратегии за домашна нега или да препорача дополнителни медицински испитувања.

Закажете online консултација преку нашата интернет страница www.zmc.mk или на следниот линк zmc.tiktak.mk

Со почит,

Zan Mitrev Clinic

389 2 3091500

Përvojat e pacientëve

Back to Experiences

19.07.2019

Lana te urojme nje femijeri te lumtur, te rritesh e shendetshme dhe e mbare – Zan Mitrev Clinic

Lana ka lindur ne Kliniken Universitare te gjinekologjise dhe obstetrikes, ne Shkup, me 14 prill ne javen e 24 te shtatzenise me apgar 1/3/4. Peshonte vetem 720 gram dhe me gjatesi 33 cm.  pas javes se 94 nga te cilat 21 dite i kaloi ne GAK, me pas ne kliniken tone, ajo u kthye ne shtepi me peshe trupore 2.200kg.

Prinderit e saj Lila dhe Petar Gjurcilovi falenderuan perzemersisht mjeket tane qe bene te mundur shpetimin e jetes se Lanas

“Tashme e kemi fituar betejen me te madhe dhe jemi te pergatitur per sfidat e rradhes ne jete. E gjithe kjo nuk do te mund te behej realitet ne rast se nuk do te ekzistonin keta persona kaq te mrekullueshem te cilet pa pushim dite e nate luftonin per jeten e Lanas. Pa ju, e gjithe kjo nuk do te mund te behej realitet! Falenderime te thella per Zan Mitrev Clinic, e cila pikerisht atehere kur kishim me teper nevoje, na ofroi mbeshtetje profesionale dhe na mundesoi kujdes dhe kushte bashkekohore. Gjithashtu falenderime te perzemerta edhe per Kliniken e gjinekologjise dhe obstetrikes dhe per te gjithe ekipin mjekesor i cili na mbajti ne jete per 21 dite. Kurre, asnjehere mos i humbisni shpresat, mrekullite ndodhin” – u shprehen prinderit e Lanas.