Закажете преглед

Закажи преглед

00389 2 3091 484

Последни новости од нашата клиника

Назад до Настани

01.04.2022

Акцијата продолжува!

Акцијата за подигање на свеста за рано откривање на карцином продолжува!

На барање на пациентите, а со цел поголем наш придонес во подигање на свеста за рано откривање на рак, ја продолжуваме акцијата -50% на следните прегледи:

  • ехо на дојки, 1500 ден
  • мамографија 2Д/3Д, 2000 ден/3000 денари
  • ехо на тироидна жлезда, 1500 ден
  • КТ на бели дробови, 7000 ден/ 8000 ден со контраст
  • Мапирање на кожа и бенки на цело тело со Fotofinder, 6000 ден

Исто така сакаме да Ве потсетиме дека е достапен гинеколошки пакет во кој со секој направен ПАП тест, прегледот е на половина цена, 3500 ден.
Акцијата во нашиот центар за естетска дерматологија од -20 % на сите услуги и -30% на Hydrafacial исто така продолжува.

Во нашиот дијагностички центар Жан Митрев Дијагностик Струмица сите услуги се со -30%. Во Жан Митрев Дијагностик Битола и понатаму продолжува намалувањето на цените од -50% и ги опфаќа СИТЕ услуги.

Ве очекуваме да си одберете локација и термин кој најмногу Ви одговара.

За дополнителни детали и закажување слободно контактирајте не на 02/3091484