Ново во Клиника Жан Митрев!

Настани

јуни 06,2024

Ново во Клиника Жан Митрев! Единствeно во Македонија на одделот за естетска дерматологија пристигна – Nordlys најмоќниот и технолошки најнапреден ласер од американскиот премиум бренд Candela. Оваа ласерска платформа 5 во 1 за прв пат достапна во клиниката, овозможува вистинско решение за дерматолошки и естетски проблеми како:
• трајно отстранување на влакна,
• брчки,
• лузни и стрии,
• хиперпигментации,
• розацеа,
• телеангиектазии,
• хемангиоми,
• капилари и вени,
• бенки,
• брадавици,
• габични инфекции на нокти и уште многу други.

Информирајте се 072/262-385 и бидете самоуверени со вашиот најдобар изглед.
Сите третмани се со летен попуст од 10%.